در این مقاله قصد داریم تا در مورد خصوصیات کلی برند دوربین مدار بسته داهوا بحث کنیم.در ادامه با ایلیا دیتا مرجع تخصصی و بزرگترین فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته همرا باشید.

دوربین مدار بسته داهوا یک برند مطرح جهانی در حوزه سیستم های امنیتی ، خانه هوشمند و سیستم های نظارت تصویری می باشد که می شوند عنوان کرد تمام کسانی که در حوزه سیستم های نظارت تصویری فعالیت می کنند دست کم یک بار با محصولات این برند مواجه شده اند و نام آن را به نیکی می شناسند.

داهوا در ایران توسط شرکت های فراگستر و داهوا ایران ارائه می شود که هر دوی آنها با گارانتی ۲۴ ماهه عرضه می شوند.دوربین مدار بسته داهوا یک محصول با رده کیفی بسیار بالا و قیمت مناسب می باشد که در سبد محصولات داهوا می توان انواع تجهیزات نظارت تصویری از جمله دوربین مدار بسته HDCVI ، دوربین مداربسته تحت شبکه ، دوربین های مراقب کودک (baby cam)  انواع دوربین مداربسته wifi و… را یافت کرد.

خصوصیات کلی برند دوربین مدار بسته داهوا

همچنین داهوا در حوزه تولید تجهیزات شبکه مانند انواع سوئیچ ها ، کابل شبکه و … نیز فعالیت دارد و این تجهیزات را برای نصب دوربین مدار بسته بهینه کرده است.مهم ترین ویژگی داهوا که آن را به یک رقیب جدی برای تمام تولید کنندگان دوربین مدار بسته و برندهای مطرح جهانی نموده است نو آوری در تولید تجهیزات است.اگر بگوییم که داهوا روزانه اقدام به رونمایی از نوآوری های جدید می کند اغرق نکرده ایم.

مهم ترین رقیب داهوا در حوزه نظارت تصویری هایک ویژن می باشد و با توجه به رشد چشم نواز فروش داهوا ، این برند می تواند در پایان سال ۲۰۱۷ گوی رقابت را از برند بوش (دوربین برند جهانی در سال ۲۰۱۶) برباید و تنها در رقابت با هایک ویژن باشد.

در خصوص نوآوری های داهوا باید گفت که این برند تکنولوژی HDCVI را بطور انحصاری گسترش می دهد و تمام تولید کنندگان دوربین مدار بسته آنالوگ HD تماما از OEM های داهوا هستند.برند مطرحی چون Honneywell نیز تمام محصولات آنالوگ خود را تحت OEM داهوا تولید می کند.

داهوا در راستای بهبود دوربین مدار بسته آنالوگ ، همواره اقدام به بهبود این تکنولوژی می کند.بطوریکه امروزه امکاناتی مانند تغذیه از طریق کواکسیال ، PTZ بدون نیاز به درگاه RS485 ، امکان کنترل منوی OSD از طریق کواکسیال (UTC) ، ارائه رزولوشن ۴K در تکنولوژی آنالوگ و بسیاری از امکانات جانبی دیگر که داهوا همواره در حال بهبود این تکنولوژی می باشد.

خصوصیات کلی برند دوربین مدار بسته داهوا

حسن دیگر کمپانی داهوا ارائه محصولات با کیفیت تولید بسیار بالا می باشد.داهوا در تولید انواع دوربین مدار بسته از سنسور های تصویر سونی و کانن بهره می برد که می تواند دوام تصویر و وضوح بالایی را به محصولاتش ببخشد.در کنار این کیفیت بالای قطعات الکترونیکی کیس های داهوا نیز بسیار با کیفیت هستند و مورد نهایی در مورد ویژگی های برتر داهوا قیمت رقابتی آن با سایر برندها می باشد که بدلیل تولید محصولات در چین و هزینه های پایین تولید ، داهوا می تواند قیمت های رقابتی در کنار کیفیت بالای محصولات را ارئه کند.

نتیجه گیری: اگر بخواهیم در مورد خصوصیات کلی برند دوربین مدار بسته داهوا صحبت کنیم می تواند قیمت بسیار رقابتی ، کیفیت بسیار بالا و بروز بودن و نو آوری های تکنولوژی را از خصوصیات داهوا دانست.بزودی انواع پک آماده دوربین مدار بسته با برند داهوا در سایت قرار گرفته و امکان خرید دوربین مدار بسته داهوا برای بازدیدکنندگان گرامی فراهم می شود.